Logo
975
946
4
18.58
18.41
21.09

KTO Karatay Üniversitesi öğretim üyesi alacak

KTO Karatay Üniversitesi, üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere öğretim üyesi alımı yapacağını duyurdu.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan açıklamaya göre; KTO Karatay Üniversitesi öğretim üyesi alacak. Yayınlanan ilanda, "Üniversitemize 2547 sayılı Kanun'un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca tabloda belirtilen Fakülte ve Bölüme/Anabilim Dalı tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır." ifadeleri yer verildi.

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemize 2547 sayılı Kanun’un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve  Atanma  Yönetmeliği’nin  ilgili  maddeleri  uyarınca  aşağıdaki  tabloda  belirtilen  Fakülte  ve Bölüme/Anabilim Dalı tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Doktora  Belgesinin  Onaylı  örneği,  Doçentlik  Belgesinin  Onaylı  örneği,  Profesörlük  Belgesinin Onaylı örneği, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan (onaylı tüm mezuniyet diplomaları dahil) altı

(6) takım dosya ile Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvurular  şahsen  veya  posta  yolu  ile  KTO  Karatay  Üniversitesi  İnsan  Kaynakları  ve Mali  İşler  Direktörlüğü  Akabe  Mah.  Alaaddin  Kap  Cad.  No:  130  Karatay/KONYA  adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Duyurulur.

İlk Başvuru Tarihi     : 03.06.2021

Son Başvuru Tarihi   : 18.06.2021

BİRİMBÖLÜM/ALANUNVANISAYISIARANAN ŞARTLAR
 Cerrahi Tıp  Tıp Fakültesi lisans mezunu olmak,
Tıp
Fakültesi
Bilimleri Bölümü/
Göğüs Cerrahisi
Prof. Dr.1uzmanlığını ve doçentliğini Göğüs
Cerrahisi alanında almış olmak, bu
 Anabilim Dalı  alanda yayın ve çalışmaları olmak.

 

 

İlgili Haberler

Okunanlar