Logo
975
946
4
18.58
18.41
21.09

Kadir Has Üniversitesi 1 Öğretim Üyesi alacak

Kadir Has Üniversitesi  1 Öğretim Üyesi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanda son başvuru tarihi 14 Haziran olarak ifade edildi.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan bilgiye göre; Kadir Has Üniversitesi 1 Öğretim Üyesi alacak. Yayınlanan ilanda, "Üniversitemiz İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanun ile "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği"nde öngörülen koşullara ek olarak, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan KHAS Akademik Personel İstihdam Yönergesi'nde belirtilen kriterleri sağlamak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak "Öğretim Üyesi" alımı olacaktır. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır." ifadelerine yer verildi.

Kadir Has Üniversitesi Rektörlüğünden
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemiz İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi kadrosuna 2547 sayılı Kanun ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” nde öngörülen koşullara ek olarak, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan KHAS Akademik Personel İstihdam Yönergesi’nde belirtilen kriterleri sağlamak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak “Öğretim Üyesi” alınacaktır. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.

Fakülte/ YüksekokulBölümüKadro UnvanıKadro SayısıAranan Koşullarİlan Son Başvuru Tarihi
İletişim FakültesiReklamcılıkProfesör11- Doktora derecesini yurtdışında tanınmış (uluslararası sıralamada ilk bine giren) bir üniversitede yapmış olmak.
2- Doçentlik unvanını Pazarlama alanından almış olmak.
3- Kalite yönetimi, Lüks tüketim, Pazarlama ve tüketici davranışları, Markalaşma alanında çalışmalar yapmış olmak.
4- En az bir yıl süre ile yurt dışında bir Üniversitede çalışmış olmak.
5- Yurtiçinde ve yurtdışında yüksek atıflı bilimsel
yayınlara sahip olmak
14/06/2021

Başvurular online olarak üniversitemiz web sayfasından https://ikakademikbasvuru.khas.edu.tr/ linkinden kabul edilecektir.
Belirtilen şartları taşımayan, süresi içerisinde başvurmayan ve eksik bilgi/belgesi olan adayların başvuruları ile postayla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Online başvuru sırasında sisteme yüklenmesi istenen evraklar aşağıda listelenmiştir:
1. Özgeçmiş (YÖK formatlı),
2. Akademik unvanının gerektirdiği onaylı diploma ve belgeler (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik belgesi asıllar ile birlikte geldiğinde diploma onayları yapılabilecektir.) Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
3. Yabancı ülkelerde alınan doktora, doçentlik ve profesörlük unvanlarının Türkiye'de geçerli sayılması için, başvuran adayın çalıştığı yabancı ülkelerdeki yükseköğretim kurumunun, eşdeğerliğinin Üniversitelerarası Kurulca belirlenmesi gerekir.
4. Adayların KHAS Akademik Personel İstihdam Yönergesi kapsamında hazırladıkları bilimsel dosyaları,
5. Yabancı dil yeterliliğini gösteren belge,
6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
7. Kimlik belgesi,
8. 1 adet fotoğraf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

İlgili Haberler

Okunanlar