Logo
975
946
4
18.58
18.41
21.09

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 8 Araştırma Görevlisi alacak

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 8 Araştırma Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanda şartlara yer verildi.

Basın ilan kurumu, ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan bilgiye göre; İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 8 Araştırma Görevlisi alımı yapacak. Yayınlanan ilanda, "Üniversitemizin isimleri belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 33. Maddesi ve "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği"nin ilgili maddelerine göre Araştırma Görevlisi alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Üniversitemizin aşağıda isimleri belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 33. Maddesi ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Araştırma Görevlisi alınacaktır.
Araştırma Görevlisi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar:
1- Dilekçe (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, Birimi, Unvanı ve Adayın iletişim adresleri (adres, telefon no, e-mail v.s.) açıkça belirtilecektir. Başvuru dilekçesine web sayfası-duyurular-ilan metninin içerisinden ulaşılabilir.
2- Kimlik Fotokopisi,
3- YÖK Formatlı Özgeçmiş,
4- Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri (onaylı belge ya da e-Devletten alınan öğrenim belgesi)
5-Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin fotokopisi (onaylı belge)
6-Lisans Transkripti (Onaylı)
7-ALES Belgesi
8-Yabancı Dil Belgesi
9-2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
10-Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,
11-İlan özel şatında tecrübe istenen kadro başvuruları için, tecrübe durumunu gösteren resmi belge,
12-Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hizmet Takip Programından (HİTAP) alınan Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir.) (onaylı belge)
13-Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet üzerinden)
Son başvuru tarihi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Müracaatlar şahsen veya kargo yoluyla, aşağıda belirtilen adrese yapılacaktır.
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

SINAV TAKVİMİ
İLK BAŞVURU TARİHİ : 03.06.2021
SON BAŞVURU TARİHİ : 17.06.2021
ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ : 21.06.2021
SINAV GİRİŞ TARİHİ : 24.06.2021
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 28.06.2021
*Atanmaya hak kazanan Aday/Adayların tüm belgeleri onaylı olmak zorundadır.

Duyurulur. 

FAKÜLTEBÖLÜMANABİLİM DALIKADRO UNVANIKADRO SAYISIALES PUANIYABANCI DİL PUANISONUÇLARIN AÇIKLANACAĞI İNTERNET
ADRESİ
İLAN ÖZEL ŞART
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriTıbbi GenetikArş. Gör.170 (SAY)50www.istun.edu.trBiyoloji lisans mezunu olmak. Moleküler Tıp veya Tıbbi Biyoloji tezli yüksek lisans mezunu olup, Moleküler Tıp veya Tıbbi Biyoloji
alanlarından birinde doktora yapıyor olmak.
Eczacılık FakültesiEczacılık Temel BilimleriAnalitik Kimya
(Eczacılık) Anabilim Dalı
Arş. Gör.170 (SAY)50www.istun.edu.trEczacılık Fakültesi mezunu olmak veya Kimya bölümü lisans ve tezli yüksek lisans mezunu olmak.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik BilimlerProtetik Diş Tedavisi
Anabilim Dalı
Arş. Gör.170 (SAY)50www.istun.edu.trDiş Hekimliği Fakültesi mezunu olup, Protetik Diş Tedavi Anabilim Dalında doktora yapıyor olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri FakültesiYazılım Mühendisliği-Arş. Gör.170 (SAY)50www.istun.edu.trBilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri alanlarından birinden lisans mezunu olmak ve aynı alanlardan birinde tezli yüksek lisans
mezunu ya da tamamlamış olmak.
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler FakültesiPsikoloji-Arş. Gör.170 (EA)50www.istun.edu.trPsikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden birinde lisans mezunu olmak. Aynı alanlardan birinde tezli yüksek
lisans öğrencisi veya mezunu olmak.
İşletme (Türkçe)-Arş. Gör.170 (EA)50www.istun.edu.trİşletme, Çalışma Ekonomisi, Endüstri İlişkileri bölümlerinden
birinden lisans mezunu olmak. Aynı alanlardan birinde tezli yüksek lisans öğrencisi veya mezunu olmak.
 
İşletme (İngilizce)-Arş. Gör.170 (EA)50www.istun.edu.trİşletme, Yönetim Organizasyon, Çalışma Ekonomisi, Ekonomi bölümlerinden birinden lisans mezunu olmak. Aynı alanlardan
birinde tezli yüksek lisans öğrencisi veya mezunu olmak.
 
İngiliz Dili ve Edebiyatı-Arş. Gör.170 (EA/SÖZ)50www.istun.edu.trİngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili alanlarından birinden lisans mezunu olmak ve aynı alanlardan
birinde tezli yüksek lisans öğrencisi veya mezunu olmak.
 

 

 

 

İlgili Haberler

Okunanlar