Logo
975
946
4
18.58
18.41
21.09

Demiroğlu Bilim Üniversitesi 6 öğretim üyesi alacak

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Rektörlüğü 6 öğretim üyesi alımı için ilan yayımladı.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan bilgiye göre, Demiroğlu Bilim Üniversitesi Rektörlüğü 6 öğretim üyesi alımı yapacağını duyurdu.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan duyuruda, "Üniversitemizin belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi alınacaktır" ifadelerine yer verildi.

Başvuru Süresi ilanın yayım tarihi itibariyle 15 gün olduğu belirtildi.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi alınacaktır. 

 

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI/ BİLİM DALI/
PROGRAM
KADRO UNVANIADET
Tıp FakültesiTemel Tıp Bilimleri BölümüAnatomi Anabilim DalıProfesör1
Tıp FakültesiTemel Tıp Bilimleri BölümüAnatomi Anabilim DalıDr. Öğr. Üyesi1
Tıp FakültesiCerrahi Tıp Bilimleri BölümüOrtopedi ve
Travmatoloji Anabilim Dalı
Profesör1
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleri Bölümüİç Hastalıkları Anabilim Dalı Gastroenteroloji
Bilim Dalı
Doçent1
Tıp FakültesiDahili Tıp Bilimleri BölümüFarmakoloji Anabilim DalıDr. Öğr. Üyesi1
Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik YüksekokuluTürkçe Hemşirelik-Dr. Öğr. Üyesi
* Doktorasını “Hemşirelik” alanında yapmış olmak
1

Genel Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 6 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No: 120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-181) teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, diploma, uzmanlık belgesi ve Doçentlik belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğraf ile yayınları kapsayan 1 adet dosya ve bu dosyadaki tüm belgeleri içeren 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına (Büyükdere Cad. No: 120/1 Şişli-İstanbul Tel: (212) 213 64 83-181) teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların;

Dilekçe, YÖK formatında öz geçmiş, yayın listesi, yayınlar, diploma ve uzmanlık belgesinin noter tasdikli kopyaları ile YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 8 adet vesikalık fotoğrafı kapsayan 5 adet dosya ile birlikte şahsen Tıp Fakültesi Dekanlığı (Büyükdere Cad. No: 120/1 Esentepe-Şişli-İstanbul Tel: (212) 275 75 83)’na teslim etmeleri gerekmektedir.

 

 

 

İlgili Haberler

Okunanlar